BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Kasdieninė įkvėpimo dozė. The Sartorialist.

2010-11-10 | Be temos

Jo kelionių maršrutai nusidriekė nuo žymiausių pasaulio sostinių, tokių kaip Paryžius ar Niujorkas, iki palyginti visai nedidelių miestų, pavyzdžiui, mūsų sostinė Vilnius. Visa tai dėl vieno tikslo - stilingų žmonių paieškos. Būti nufotografuotam šio žmogaus - tikras pripažinimas ir įvertinimas. Tai žmogus, kurio prašymams neatsispiria net pati prancūzų Vogue redaktorė Carine Roitfeld - The Sartorialist blog’o autorius Scott’as Schuman’as.

Viena iš labiausiai Scott’ui patinkančių nuotraukų.

Darbas populiarioje vyrų parduotuvėje Chess King, drabužių pardavimo/ kostiumo dizaino studijos Indianos universitete bei penkiolika metų darbo vyrų mados industrijoje - tai ne tik trumpa Scott’o biografija, bet ir faktoriai, kurie neabejotinai formavo jo asmenybę ir išugdė nepakartojamą stiliaus pojūtį. Dėl dukters auginimo metęs direktoriaus pareigas, Scott’as Schuman’as pradėjo rašyti blog’ą The Sartorialist. Netrukus šis blog’as sulaukė pripažinimo, o dabar be jo dienos neįsivaizduoja nei viena fashionista.

Kuo ypatingos The Sartorialist nuotraukos?

Nesvarbu, ar žmonės Scott’o kadrams pozuoja, ar būna paprasčiausiai pagauti einant gatve, važiuojant dviračiu, šokant, kalbant telefonu, jo nuotraukos visuomet atrodo natūralios ir tartum gyvos, perteikiančios nesuvaidintą nuotaiką.

Aukštakulniai ir dviratis - fotografo ypač mėgstamas derinys, kurį blog’e galima išvysti pakankamai dažnai.

null

My only strategy when I began The Sartorialist was to try and shoot style in a way that I knew most designers hunted for inspiration. Rarely do they look at the whole outfit as a yes or no but they try and look for the abstract concepts of color, proportion, pattern mixing or mixed genres.

The Sartorialist biografijos

null

null

Stilingai aprengti maži vaikai ar elegantiškai apsirengę suaugusieji - Scott’as savo nuotraukose įrodo, jog stilingas gali būti bet kokio amžiaus žmogus.

null

null

null

null

null

Praeitų metų rugpjūčio 12-ą dieną buvo išleista knyga, kurioje sudėti geriausi The Sartorialist kadrai.

Visuomet stilingas, visuomet su fotoaparatu - The Sartorialist autorius - Scott’as Schuman’as.

Nuotraukos iš The Sartorialist.

Mua.

Patiko (5)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. morningcoffee 

    Va čia tai talentinga asmenybė, žiūrėčiau ir žiūrėčiau į jo darbus.


Rašyti komentarą