BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Stylish Blog Awards.

2011-01-24 | Be temos

Rednails buvau nominuota Stylish Blog Awards. Labai jai dėkoju ;)

Pirmiausia, 7 dalykai apie mane. Pamaniau, kad geriausia pasirinkti kokią nors temą, kurią galėčiau šiek tiek paplėtoti ir ji būtų įdomesnė nei pavieniai dalykai apie mane. Juk mus geriausiai apibūdina tai, ką mes mėgstame ir mylime, tiesa? Taigi, nusprendžiau parašyti apie … kvepalus.

1. Žaviuosi tais žmonėmis, kurie vos pauostę kvepalus, gali pasakyti jų sudedamąsias dalis.
2. Negaliu išeiti iš namų nepasikvėpinusi.
3. Manau, kad kvepalai padeda atskleisti jais besikvepinančio žmogaus charakterį.
4. Mėgstamiausia kvepalų reklama - Sofia Coppola darbas - Miss Dior Cherie.

vaikiškas žaismingumas, vasariškas nerūpestingumas, grakštus lengvumas
ir laisvė, laisvė, laisvė…

5. Vaisiniai ir saldūs kvepalai sukurti būtent man. :)
6. Kvepalai, kuriuos norėčiau “priglausti” - Ed Hardy.

null

7. Ray Bradbury apie pienių vyną rašė taip: „Tas vynas - sugauta ir užkimšta buteliuose vasara.” O kvepalai, kaip tas vynas, saugo mano prisiminimus, todėl kiekvieną kartą baigdama kvepalų buteliuką, pasilieku sau šiek tiek kvepalų.

Pabaigoje, trumpa ištrauka iš Patrick Süskind knygos “Kvepalai”:

“Juk žmonės gali užsimerkti prieš didybę, baisybę, grožį, užsikimšti ausis nuo melodijų ar kerinčių žodžių. Bet kvapo jie negali išvengti. Mat kvapas - kvėpavimo brolis. Su oru jis patenka į žmones, jie negali nuo jo apsiginti, jei nori gyventi. Ir į pačią gilumą įsigauna kvapas, iki pat širdies, ir ten griežtai suskirsto, kam teks prielankumas, o kam panieka, kam pasibjaurėjimas, o kam aistra, kam meilė, o kam neapykanta. Kas valdo kvapus, tas valdo ir žmonių širdis.”

Stylish Blog Awards perleidžiu Minervai.

Mua.

Patiko (4)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. veronika sereikaite 

    Ta istrauka is kvepalu knygos nemirtinga. Tokia gera ir tokia teisinga. Kai buvau mazesne kazkada esu isgirdusi kad apie 80 procentu susizavejimo sukelia zmogaus kvapas. kad mes jo istikruju ir neuzuodziam bet kazkaip jis sklinda nuo kito zmogaus ir musu smegenyse kazkaip susivkia tas kvapas. Nu zodziu kazkas panasaus. Bet tikiu kad is dalies tai tikrai tiesa.


Rašyti komentarą